צילומים ליום אהבה

יום האהבה – או שוב נתקעים עם מתנה ?

אז.. יום הולנטינוס הקדוש בפתח… או במילים יותר פשוטות- חג האהבה. זוכרים את הסיפור שלו ? הבחורצ'י'ק שישב בכלא? במקרה קראו לו וולנטיין. הוא סה"כ אהב את אהובתו. אך הבעיה שבימיו היה קיסר רומי בשם קלאודיוס השני אשר אסר נישואים של זוגות צעירים. למרות הכל, וולנטין שלנו כתב מכתב לאהובתו וחתם בסופו- " שלך וולנטין ". לצערו, נתפס על חם ונידון למוות. כיום אנחנו לא נידונים למוות.. רק מתים מאהבה.

מכירים את השאלה המפורסמת – "קנית כבר מתנה ליום האהבה? " כנראה שבקרוב הראש שלנו ישקע עמוק בשאלה זו.

למען האמת, עצם העובדה שאת/ה פה בשביל בן/בת זוגתך זוהי כבר מתנה ליום האהבה. וראו פלא!

מצאנו אך להפתיע במתנה דינמית, מדברת, צוחקת, אוהבת, מחבקת חזק חזק בימי פברואר הקרים – פוסתון – צילום רומנטי מסטודיו פוסת  .

מתנות מקוריות לאישה

חשבתם פעם על צירוף המילים " תיעדו אהבה " ? לתעד את הרגעים הכי יפים, מאושרים, שלווים, מרגשים בחיי הזוגיות שלכם/ן. הרי זהו הזיכרון הכי מתוק שיכול להיות כשאתם נזכרים בחוויות שחוויתם יחד.. לפעמים, גם דרך קליק קטן במצלמה אפשר לספר סיפור שלם על התמונה אחת. הרי זהו הזיכרון הכי מתוק שיכול להיות כשאתם נזכרים בחוויות שחוויתם יחד.. לפעמים, אך צריך להיות האדם הנכון אשר ניצב לנגד נוכחותכם עם מצלמתו ומתי בדיוק הרגע הנכון לתת את הלחצה שחותמת את המצב הנתון! לפעמים הצלם מהצד יודע שברגע שילחץ על כפתור הצילום תוצאות התמונה יהיו חיות, הוא ידע מתי התמונה תדע לספר סיפור שלם על חייכם ומאוד חשבו שגם כאשר תפתחו לראות את התמונות לא תתבאסו שיצאתם לא בפוקוס.

ונחזור למציאות הקיימת, בכל זאת תמיד נרצה לתת יותר- אז נכון, יהיו את האלו שיקנו דובי או לב שוקולד, והאלו שיחליטו ללכת על משהו קצת יותר גדול. אלבום עם אוסף חוויות, זוהי בהחלט מתנה ליום האהבה. אם הועלתה בדעתכם השאלה האם זה מתאים רק לאישה? אז התשובה היא- לא, גם גברים מאוד מתרגשים מלהצתלם. מתנה ליום האהבה  תתקבל בברכה לשני המינים, ללא כל ספק. הכל זאת, זהו/י אהובתכם/ן.

מקווה שכולנו נחווה את החץ מקשת המלאך המאוהב שמסתכל עלינו מלעלה יום וולנטין שמח.