צילום חוג ספורט לנשים בפתח תקווה, צלמת נטשה קופרמן

אימונים בפתח תקווה

אז אך ספורט מצטלם ?

הבטחתי לתעד ולספר על כל האימונים – והנה זה בא!

חלק גדול שביקרתי וצילמתי הם מוכרים לרוב האנשים – פילאטיס, עיצוב גוף, מדרגה, מתיחות וגם זומבה. אימונים מגוונים, קשים מאוד במיוחד לבנות שרק מתחילות את דרכם בפעילות הספורטיבית. אבל אני לא בא לספר לכם על הדברים שגם כך אתם יודעים…

היו 3 אמונים שאני אישית לא ראיתי עד שהגעתי לסטודיו של זואי. הראשון נקראה "דראמס אלייב". דראמס זה תופים אז מה הקשר? התברר שגם פיטבולים יכולים להפוך לתופים ברגע ואמון כושר הופך למופע מוזיקאי אדיר! כמות האדרנלין ואנרגיה בחדר פשוט מטורפים, קצב היסטרי. מי שלא מכיר את זה – אני אישית ממליצה בחום! חוץ מאמון אירובי מעולה זה גם דרייב, התפרקות וכיף לא נורמלי!

צילום תדמית בפתח תקווה

האמון השני שאותי פשוט הדהים – זה שיעור גו-גו. סגנון ריקוד גו-גו נולד בשנות השישים בניו יורק כש נשים בבר מפורסם התחילו לרקוד טוויסט על השולחנות. מאז כל מועדון לילה נחשב מגייס רקדניות מקצועיות להנהת האורחים. ולא, אני לא מדברת על החשפניות. זוכרים אולי את הקליפ המפורסם של מדונה "ווג"? אז גם זה סוג של גו-גו. אה, ועוד פרט שולי – האמון הוא לא אם נעלי ספורט. על עכבים! אני אדם של נעל שטוחה מתקשה לעמוד על עכב כזה גבוהה ולרקוד??? טוב, לבנות יש 3 חודשים להתרגל לגובה החדש שלהם… בהצלחה שיהיה!

ואחרון מאוד נהנתי לצלם בו – סטריפ דאנס. ושוב – לא, זה לא קשור לחשפניות, ולא, הבנות לא מתפשטות תוך כדי השיעור, וכן, זה רק לבנות! זה ריקוד, ריקוד חושני מאוד, סקסי, מוזיקה עוצמתית ומרגשת. כשבנות בפעם הראשונה באו לאמון הזהראיתי הלהם בעיניים. לבוא לשיעור הזה ולנסות להוציא מעצמם את ה"אישה האמיתית, החושנית" הפנימית – משימה קשה מאוד. כמו שאתם יודעים הנושא של ה"אישה הפנימית" הוא הנושא שאני עובדת עליו גם בפרויקט שלי "נערות לוח שנה". אז אני מחכה לחזור בעוד חודש ולצלם בשיעור הזה שוב, להשוות ולראות את כל השינוים.

 

והחל משבוע הבא מתחילה גם סדרה של סדנאות שעוד יותר תעזור לבנות להשתנות ולפרוח!