צילומי תדמית למאמני כושר בסטודיו, צלמת נטשה קופרמן

ReStart – אודישן ראשון

"ממחר דיאטה!"

– אחד המשפטים הנפוצים שאנחנו שומעים מאישה בכל גיל ומידה זואי כץ makeshape

מי מאיתנו לא אמרה את זה לפחות פעם בחיים? אורך חיים בריא, פעילות גופנית, הרגלי אכילה, דיאטה… אנחנו חולמות על זה ולרוב משאירות את זה למחר.

לאחרונה נחשפתי באופן לא צפוי ומפתיע למקום שבו חלומות האלו מתגשמים, היום ועכשיו!

בוקר אחד התקשרה אלי זואי קץ, חברה טובה שלי, שיש לה סטודיו לספורט ואורך חיים בריא, והתחילה לספר על הפרויקט ריאליטי החדש שלה, קבוצת בנות, ספורט, הרגלי אכילה, סדנאות… חשכו עיניי… אני? ספורט? פרוייקט? למה דווקא אני, שלא ממש חובבת פעילות גופנית? ומה עכשיו – להגיד לא לזואי המהממת או להכנס ולהתפלל שידיחו אותי ראשונה?

כל השאלות האלו עברו בראשי תוך שנייה וחצי של ההסברים שלה ואז פתאום קלטתי שהיא מדברת איתי משהו על הסטודיו, הסטודיו שלי! טוב, זה כבר היה מעניין. אז ככה – מטרת הפרויקט היא לעזור לבנות שרוצות להוריד במשקל, לקבל חיים בראים יותר ומוכנות לעבוד קשה בשביל זה. ואני אהיה שם כדי לתעד שלב אחרי שלב.

ואז הכל התחיל. באודישן הראשון נבחרו 13 בנות שהצליחו לשכנע את השופטים שהן מתאימות לפרוייקט. כולן הגיעו לאודישן השני מלאות תקווה אך קצת לחוצות. וזה ברור – לעמוד מול המצלמה ולספר את הסיפור האישי זה לא קל. ואחרי יום צילום קשה אך מאוד מרגש חיכינו במתח מי יהיו 5 בנות מזל שיכנסו לנבחרת. וזואי הפתיע את כולנו -7 ולא 5 בנות קיבלו הזדמנות מדהימה לרזות, להחטב ולהפוך למי שהן חולמת להיות. ומה מחכה לבנות? אימונים קשים יום-יום, שינוי בהרגלי אכילה, סדנאות קואצ'ינג,סטיילינג, איפור ועוד הרבה הפתעות. וגם אני אהיה שם לצלם ולתעד את כל התהליך.

צילום תדמית מחיר