צילום מסיבות פורים פרטיים וציבוריים

עדלאידע בעיר

פורים בפתח תקווה

פורים בא ואיתו כמו כל שנה בא גם עדלאידע. כן, אני יודעת, אנחנו לא ממש ריו והקרנבל המתקיים בדיוק בימים האלו ביבשת הרחוקה לא ניתן להשוות ובכל זאת…יום אחד בשנה כולנו הופכים לילדים! הרחובות של ערים מתמלאים בחיות, פיות וקוסמים. מיקי מאוסים אוכלים גלידה, מפלצת רוכבת על אופניים וחתול מתחבק עם עכבר. מראה מרהיב, צבעוני וכל כך שמח! וכמובן אין מצעד ללא בובות ענק, צורות ענקיות מקושטות בפרחים, להקות רקדניות ומוזיקאים הקטנים. וכל עיר רוצה להיות היפה, הצבעונית ובמעניינת מבין כולם. בדרך כלל חולון היא עיר שזוכה לתואר עדלאידע הגדולה אבל מה אני אגיד, גם לפתח תקווה ללא ספק יש מה לראות.

צילום ילדים מקצועי

כבר כמה שנים אנחנו בסטודיו פוסט יוצאים לקחת חלק בחגיגה ולתעד רגעים הכי מגניבים של האירוע הזה. וכל שנה זה מדהים מחדש עד כמה יצירתיים אנשים יכולים להיות! כמה מחשבה, מאמץ וכסף הם מוכנים להשקיע כדי להיות הכי מדליקים ובולטים בים האנושי זה. ובסיומה של עדליאדע כשאני עוברת על התמונות שציצילומי פורים בפתח תקווהלמנו אני ממש מזדהה איתם. השגרה נשארת מאחור, דאגות כאלו לא חשובות, פנים שמחות ומשוחררות. הרגעים האלו שווים זהב!

השנה עדלאידע בפתח תקווה התקיים במרכז העיר. וכמובן גם אנחנו היינו שם, רוצים לדעת – מה יהיה השנה?

האם האופנה השתנתה משנה שעברה? האם יש סיכוי שספיידרמן כבר לא יקח את האליפות? ואם הקלסיקות אצל הבנות ישארו ללא שינוי? ומה קורה עם

מבוגרים? כי אף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה באופנת מבוגרים השנה חוץ מפעם אחד נראה לי – השנה שאבתר יצא למסכים. השבטים הכחולים ההם עד היום מבקרים אותי בסיוטים ).

אז מה שנשאר לעשות זה לעכוב אחרי אילנית אדלר ודני רופ ושיביאו לנו בסורות טובות!

נפגש גם בשנה הבא ותבואו מוכנים!