פובליקציות

מה כותבים על סטודיו פוסט וצלמת נטשה קופרמן. וגם איפה עוד ניתן לראות עבודות צילום שלנו.

להצעת מחיר צרו קשר
0546-310-155

ביתי יוקרה – Ilia Birenbaum

 צילומי אדריכלות ותיעוד בתים למעצבים, צילום אתרים בכל הארץ שירותי צילום תמונות, הכנה לקטלוגים ואתרי אינטרנט, צילום קליפים.

 

סרט תדמית Lilly Bag

צילום סדנאות, מגוון תמונות אווירה ותדמית לשיווק עסקים, תיעוד בווידאו ועריכה קליפ תדמית שיווי

butik – Gal Halfon

קליפ להשקת חנות בוטיק חדשה של גל חלפון תל אביב במתחם שרונה

אירועי תדמית

להזמנה תתקשרו עכשיו
0546-310-155

לפרטים …
לגלריה…

צילום תדמית לעסקים. צלמים מקצוענים לתיעוד אירועי החברה, לצילום אירועים ציבוריים, השקעת עסק, צילום כנסות, הרצאות, יום גיבוש לעובדים, סדנאות גיבוש בווידאו וסטילס.  הופעות – אירועים ציבוריים – אירועים פתוחים – פתיחת מקום – פניות לציבור – פרויקטים חברתיים – ימי כיף לעובדים. לקבלת הצעת מחיר צרו קשר

צילומי תדמית

להזמנה תתקשרו עכשיו
0546-310-155

לפרטים …
לגלריה…

יש תמיד פתרונות יצירתיים בכדי להדגיש ולהבליט אתכם בשוק העבודה, כי הרושם הראשוני של המעביד נקבע על פי היכולת שלכם "למכור" את עצמכם ולהקרין ביטחון עצמי. אנחנו בPhosT חשבנו עלכם וכבר עשינו חצי עבודה, המצאנו סרטון שידע להציג אתכם, כדי שהרושם הראשוני שתשאירו יהיה מושלם.

צילום מוצרים

צילום מוצרים לקטלוגים ואתרי אינטרנט | צילום פקשוט של מוצרים לפרסומות

אז אתם מעצבים דברים מיוחדים ובלעדיים? מייצרים מוצרים למכירה מירבית? מביאים קולקציות חדשות מחו"ל? רוצים להפיק קטלוג או צריכים גלריה חדשה לעמוד האינטרנט שלכם? אם אתם באמת רוצים שהמוצר שלכם ייראה הכי אטרקטיבי וישדר מסר נכון ללקוח, אל תתפשרו על הצילום. הצילום הוא השלב החשוב בתהליך השיווק שלכם לאחר קיבלתם החלטה מי הוא קהל יעד שלכם, מה רמת היוקרה של המוצר ומה החזון שלכם. אנחנו נבנה עבורכם קונספט, ונהיה אחראיים להפקה, לצילום בפועל, לעיבוד וגימור, לצריבה, להכנה לדפוס ולהתאמה לאינטרנט. אנחנו נעביר את המסר שלכם לתמונה, כדי שתוכלו לתקשר נכון עם שוק לקוחות שלכם. אמנים – כשמדובר ברפרודוקציות, בצילום יצירות לקטלוגים, או בצילום לגלריה באתר האינטרנט שלכם, תמונה מקצועית ונכונה של היצירה היא קריטית. צילום נכון של פרט או של תיק עבודות יכול לקדם ולהדגיש את היצירה שלכם כאשר אתם שולחים בקשות למוזאונים ותערוכות בכל העולם, וכן לקדם מכירה באינטרנט.

אותו הדבר נכון בתחומים רבים נוספים. צילום איכותי, מושקע, הוא כלי מכירתי חשוב, בין עם מדובר בבגדים ללא דוגמנים, אביזרי אופנה, תכשיטים, אוכל, או כל דבר אחר. מכיוון שכל מוצר הוא עולם ומלואו עם חומרים שונים, גדלים שונים, טקסטורה שונה, זה מצריך גישה וציוד שונים לכל מוצר, ולכן הצעת המחיר היא מאוד אינדיבידואלית לפי סוג המוצר, כמויות וקושי העבודה. בנוסף, לא כל מוצר ניתן להביא לסטודיו ולפעמים אנחנו נצטרך להגיע עם הסטודיו אליכם. אבל מה שבטוח – אנחנו נייצר עבורכם את התמונה הטובה ביותר, החל מעיבוד קל (חיתוך לגדלים נכונים וסידור צבעים), הכנה מלאה לקטלוגים, גזירת מוצרים מהרקע, דרך הכנת רפרודוקציות בכל הגדלים להדפסה, התאמת צבעים למקור, ועד לעיבוד גרפי והכנה לדפוס או אינטרנט.

 לגלריה…

צילום אדריכלות

צילום אדריכלות, צילום בתים ועיצוב פנים

להצעת מחיר צרו קשר  0546-310-155

כשמדובר בהזמנה של צימר או חדר במלון, או כשאתם מציגים בית למכירה, הלקוחות שלכם מתרשמים מהמקום, לפני הכול, באמצעות צילום שאתם מציגים. בצילום אדריכלות ועיצוב פנים חשוב ליצור אווירה מושכת באמצעות זוויות נכונות שמכניסות עניין, סגנון וייחודיות. שיקולים כמו הדגשת יתרונות וגודל, תאורה נכונה, החלטה על צילום יום או צילום לילה – מייצרים צילום נכון, מעלים את ערך הנכס ועוזרים למכירה מהירה.

אנחנו מציעים לכם צילום בתים לאתרי אינטרנט | תיעוד פרויקטים וצילום פנים | צילום מבנים וחללים מסחריים | צילום בתים וחלקם לספקים מתחום בנייה | צילום אדריכלות (indoor/outdoor) | צילום חדרים מעוצבים | צילום מוצרי בית לקטלוג | עיבוד תמונות בתים בפוטושופ | צילום למעצבי פנים ואדריכלים | צילום לבעלי מקצוע בתחום בנייה | צילום בתים ודירות יורה למתווכים | צילום צימרים, מלונות ודירות להשכרה | צילום משרדי החברה ומפעלים.

התמונות הנבחרות עוברות ריטוש ותיקונים בפוטושופ להשגת תוצאה מושלמת ואיכותית ביותר.

איך זה עובד:

– לאחר קבלת הצעת מחיר ותיאום יום צילומים אנחנו יוצאים לדרך.

– צלם עם ציוד ותאורה נדרשת לחללים פנימיים (כדאי לבדוק מראש אופציות להשכרת ציוד נוסף).

– כמות תמונות לא מוגבלת בכדי להגיע לתמונה האופטימלית. לכן חשוב לציין כל פרט חשוב לפני הצילום.

– כל התמונות הנבחרות עוברות ריטוש ותיקוני פוטושופ, כמות הריטושים תלויה בהיקף הצילומים ומוסכת מראש.

 צולם עבור מתווך איליה בירנבאום – שירות עזר מושלם למכירת משרדים או ביתי יוקרה.

לגלריה…