מוגן: תערוכת צילום "עוברות ושוות"

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

The World Bodypainting Festival

תיעוד הפקה של צלם לאון סוקולצקי בפסטיבל בין לאומי של בודי ארט שנערך כל שנה באוסטריה

צילום אופנה וביוטי

צילום אופנה וביוטי

צילומי אופנה מתחלק לכמה נישות: צילום אופנה להפקות אמנותיות, שעובדות כצילומי תדמית למעצבים ומותגים. מתאים למוצרים מובילים ולקומפיין פרסומי.  וצילומי קטלוגים מסחריים, הצגת קולקציה, מגוון דגמים, מתאים לחנויות אינטרנט וקטלוגים מודפסים. צילומי אופנה זה גם צילומי פרסומות למותגי אופנה אקססוריז ותכשיטים. הפקות אופנה יכולים לצלם בכול מקום גם בסטודיו לצילום וגם בכול לוקיישן אחר שבוחרים, היום אין חוקים וגבולות כי מתרה של כל מעצב זה להבליט את המותג לכן תנאי יחיד זה שצלם מבין את מסר, ויחד עם מעצב בוחר קו צילום לכל קולקציה.

צילום ביוטי עבור תעשיית השיער והאיפור – דורש לוק מושלם. זה צילומי פורטרט, שבדרך כלל מצולם בתנאים סטודיו, כי דורש אור מכוון. תמונות ביוטי ועוברות ריטוש עמוק מקצועי בפוטושופ. זה מתאים לתיק עבודות של מאפרים וספרים, כדי ליצור גלריה מוחשית של דמויות ויכולות שלכם.  החל מאיפור כלות ואיפור ערב ועד לעבודות מורכבות בפייס ארט. בנוסף אלו התמונות שניתן להשתמש בהם בכתבות, פרסומות ואתר אינטרנט.

לגלריה…

בודי ארט

בודי ארט- ציור על הגוף האדם, ניתן ליצור דמויות שונות בתיאום מראש, החל מצביעה רגילה ואבסטרקטית ועד לציורים מורכבים וקשים. בצילומי אופנה ובמיוחד בודי ארט והפקות אמנותיות כדי להשתמש בדוגמניות ודוגמנים מקצוענים, כי זה דורש סובלנות, ביטחון וידע להגיש את הדמות.

– יצירת בודי ארט לוקחת משעתיים ועד ל 12 שעות עבודה של צייר/ת
– מגיע עם תפאורה ואביזרים לסט הצילומים המתאימים במיוחד לדמות שיוצרים.
– קיימם מספר סוגי חומרים / צבעים, בהתאם לסוג היצירה ותקציבים, מתאים גם לנשים בהריון.

צילומי אופנה לקטלוגים, אתרי אינטרנט, פורטפוליו לדוגמנים. צילום הפקות אמנותיות זה מימוש של כל פנטזיה. גישה אישית לכל בקשה, תכנון וארגון הפקת צילום.

צילומי עירום

יש אנשים ששואלים: "למה להתפשט?", אבל אם אתם פה, אתם יודעים למה רציתם צילומי עירום ♠

מאז ומתמיד אנשים מתעניינים בעירום, נמשכים לגוף עירום, מציירים אותו, מפסלים אותו וכמובן מצלמים. בנוסף למיניות ולרצון לראות את הנסתר, עירום מתקבל על ידינו כפתיחות נפשית, גם אם זה בעירום אמנותי וגם אם זה עירום פרובוקטיבי. האדם העירום הנמצא מולנו נראה נקי, ללא פחד, ללא בושה, ואלו התחושות שחסרות לנו בחיי היומיום בתקשורת עם אחרים. צילומי עירום מחזקים את הביטחון העצמי שלנו, ומזרימים חיים לזוגיות. להצעת מחיר תתקשרו עכשיו 0546-310-155 

לגלריה…

סטודיו PhosT לצילומי ארוטיקה ועירום בהתאמה אישית

– בהתחלה נקדיש זמן להכיר זה את זה. אתם/ן תספרו לי מה מטרת הצילום – לחוות ולהקפיא כמה רגעים יפים עבור הגוף שלכם, תרפיה לנשמה וחיזור הביטחון העצמי, הפתעה לבן/בת זוג, מתנה נועזת, שימוש פרטי, או כל סיבה אחרת. אני ארצה לשמוע כל מה שיש לכם לומר, כי זה משהו יעזור לי להתכוונן לסגנון הצילום וליטוש התמונות.

מאוד חשוב שתסבירו לי עד כמה אתם/ן מוכנים/ות להתפשט ולהיחשף בתמונה, כי אזורים שונים בגוף ניתן להסתיר גם בעזרת תאורה שמכוונת נכון וגם על ידי ריטוש אומנותי. הצבת גבולות והגדרה של מה תרצו לקבל כתוצאה סופית יעזרו לכם/ן להרגיש חופשיים וכך לקבל תוצאה מיטבית.

– צילום עירום כרוך לא רק בחשיפה של הגוף. מדובר גם בהצצה לעולם האינטימי שלנו, עולם של פנטזיות, יצרים וסודות. מכיוון שלקוחות הסטודיו הינם אנשים פרטיים המגיעים להצטלם באופן פרטי, אני רואה זאת כמחויבות עליונה להגן על פרטיותכם, ולא למסור את הצילומים לצד שלישי או לפרסם אותם ללא אישור מפורש מכם.

– תרגישו נוח להתקשר ולשאול, לפרט את הפנטזיה ולזרום בצילומי עירום.

– צילומי עירום מיועדים לנשים, גברים וזוגות.

צילומי עירום לגבר צילום נשים

מה צריך כדי שהצילומים יצאו טובים ונעימים?

– זמן –  הצילומים צריכים להיעשות באווירה נעימה ובלי לחץ, ולכך נחוץ זמן. למודל צריך זמן  להירגע ולהרגיש נוח והצלם/ת  צריכ/ה זמן כדי להכיר את המודל ולזרום איתה או איתו. לכן קחו בחשבון עד שעתיים לסט צילומים בסטודיו PhosT, באווירה נוחה ואינטימית. יש אפשרות גם לצרף אדם נוסף.

– חשוב להגדיר את רמת החשיפה הרצויה, לכן נגיע להסכם ברור על כך.

צילום עירום אומנותי

בוק לגברים

"בוק" לגברים מתאים גם לדוגמנים ושחקנים שרוצים ליצור פורטפוליו עבור סוכנויות לפי סטנדרט, וגם כבוק אישי לגבר, שיספק לו תמונות פרופיל לרשתות חברתיות, בלוגים ואתרי הכרויות. כמו "בוק" לנשים, גם צילום גברים דורש זמן וידע, ציוד טוב, התאמה לסגנון, אווירה נוחה. בצילומי גברים מומלץ מאוד לשלב צילומי סטודיו ותמונות טבעיות בחוץ. ואם חשבתם שגברים לא אוהבים להצטלם או מצטלמים פחות אז אתם לא באמת מכירים גברים… אתם מזמנים להתרשם בגלריה מצילומים מתוך "בוקים" אישיים, תמונות פרופיל מקצועיות וכן בוק דוגמנות של גברים.
תקשרו כבר עכשיו 0546-310-155 להזמנת מקום.

לגלריה…

העולם הפך להיות דיגיטלי וחיינו עוברים באינטרנט, ברשתות חברתיות ובבלוגים אישיים. לגברים שפעילים ומעורבים בחיים דיגיטלים או בתקשורת מסחרית באמצעות האינטרנט, חשוב שתהיינה תמונות נכונות, ייצוגיות. הסטודיו שלנו מציע לגברים לא רק צילומים איכותיים, אלא גם אפשרות ליצור דמות מאפיינת ויחודית. במיוחד אם אתם רוצים להגיש מועמדות לסוכנות דוגמנות, חשוב להשקיע בבוק ברצינות ולבחור צלם שמתמצא בתחום ומכיר את דרישות הסוכנויות ואת הלוקים שהן מחפשות.

– צילומי גברים בסטודיו PhosT בפתח תקווה, תמיד באווירה אינטימית נעימה ונוחה.

– ציוד מקצועי וחדר הלבשה פרטי.

– בבוק גברים מומלץ במיוחד לשלב צילומי חוץ באזור מרכז/השרוןץ

– ניתן להחליף סטים של בגדים או סצנות צילום (כמות סטים מוסכמת מראש).

– אתם תקבלו את כל התמונות שצולמו לאחר סינון ותיקון כללי, וחלק מוסכם לאחר ריטוש מקצועי פוטושופ.

– גם לבוק גברים ניתן להזמין מאפרת (מנוסה באיפור לגבר) או סטייליסטית מקצועית לבניית לוקים.

– אפשר להזמין גם ספר דיגיטלי מודפס עם התמונות הנבחרות.

לכל שאלה נוספת או התייעצות בנושא, אנא צרו קשר ואנחנו נסביר הכול ונתאים את הצילומים שיעשו בשבילכם את העבודה הנכונה למטרות שלכם.

 

בוק לנשים

צילום בוק אישי או מקצועי /  צילום נשים

הדבר שמבדיל בוק אישי מבוק מקצועי הוא בעיקר המטרה. צילום בוק אישי יכול לשמש כמזכרת אישית, כמתנה לבן/בת זוג, כצילומים לאתר הכרויות או לתמונות פרופיל ברשתות ציבוריות. אם זה צילום בוק (פורטפוליו) לסוכנויות פרסום או בוקים לשחקנים ודוגמנים מתחילים, זה מחייב גישה אחרת וכדאי שתדגישו את זה מראש. כך או כך, תמיד נבחר יחד סגנון צילום שמתאים במיוחד לך. ניתן לשלב צילומי סטודיו וצילומי לייף סטייל ברחבי העיר או בטבע. בצילומי הסטודיו נתמקד בתמונות ובפורטרטים מקצועיים ואמנותיים, שיציגו אותך בצורה מרשימה, בסגנון המיוחד שלך, באופן נקי ואישי – עם דגש על המבט, על האש הפנימית, בכדי להדגיש את היופי. ובצילומי החוץ נעביר מסר טבעי ולא מבוים.
תקשרו כבר עכשיו 0546-310-155 להזמנת מקום.

לגלריה…

צילום נשים זה נושה רגיש מאוד כי את רוצה גם להיות הכי טבעים והכי יפה, ואנחנו יודעים שיופי זה דבר סוביקטיבי וכל אחד רואה את עצמו שונה מאך שרואים אותו אחרים. אז טיפ החי חשוב – אין

הטיפ הכי חשוב הוא – אין אנשים לא פוטוגניים. יש או צלמים שלא יודעים לצלם או דוגמנים/ות, או אנשים שמתקשים לקבל את עצמם. לכן, אנחנו קשובים לך ומזמינים אותם לבקש מהצלם/ת את הסגנון שאת רוצה, את זווית הצילום האהובה, את רמות הפוטושופ שאת מבקשת וכו'. אבל אם מדובר בבוק מקצועי לשחקנית/דוגמנית מתחילה, אנחנו ממליצים מאוד לזרום ולתת למקצוענים לעשות את העבודה. כך שגם אם אלה צילומי הסטודיו הראשונים שלך, גם אם את לא בדיוק יודעת איך מדגמנים למצלמה – אין לך מה לדאוג. אנחנו נסביר לך איך לדגמן, נכוון את התאורה, נחפש ביחד את הפוזות המחמיאות לך וניתן לך את כל הטיפים החשובים שיוציאו אותך מקצועית ונהדרת

הרבה פעמים שואלים אותי מה להביא לצילומים? אז בדרך כלל דוגמניות מגיעות עם בגדים פרטיים (3-6 סטים שונים), וחשוב לזכור תמיד נעליים ואביזרים מתאימים. אם מדובר בהפקה מסוגננת וסגורה מראש, אנחנו נדאג להשלים את החסר עם האביזרים שלנו או באמצעות ביגוד להשכרה

– צילומים בסטודיו  PhosT  אווירה אינטימית  נעימה ונוחה

ציוד מקצועי וחדר הלבשה פרטי עם שולחן איפור –

ניתן לשלב צילומי חוץ באזור מרכז/השרון –

ניתן להחליף סטים של בגדים או סצנות צילום –

את מקבלת את כל התמונות שצולמו, וחלק מוסכם לאחר פוטושופ –

אם תרצי, נמליץ לך על מאפרת או סטייליסטית מקצועית לבניית לוקים –

וכמובן, אנחנו מציעים אווירה ידידותית ונוחה, צוות מקצועי וכתוצאה מכך, תמונות מעולות –

וידאו בוק

(תוספת מצוינת לפורטפוליו שקנים/ות ודוגמנים/ות)