צילומי משפחה

צילומי משפחה עם סטודיו פוסט

איזה כיף כאשר כל המשפחה ביחד! יש משפחות קטנות ויש משפחות גדולות, יש משפחות מצחיקות ויש משפחות רציניות, יש משפחות שמרניות ויש מאוד מגוונות. אבל כך או כך, תמיד מדובר במשפחה – אותם אנשים שיכולים לאהוב ולדאוג, לפקח ולעצבן, לעודד ולהביך, והכול בבת אחת; ואותם אנשים שילוו אתכם כל החיים, אלה שבסופו של דבר, תמיד תרצו אותם לידכם ברגעים הקרובים.

אז כדי שלא תהיו במצב שביום המשפחה אין לכם תמונה לשלוח עם הילדים לגן או לבי"ס, כדי שתמיד תהיה לכם תמונה או שתיים לתת לסבתא להניח בגאווה על השידה, כדי שבבת מצווה תוכלו להכין סרטון עם תמונות מהרגעים היפים והמרגשים שלכם – אנחנו מזמינים אתכם לצילומי משפחה כיפיים ביחד.

להצעת מחיר למבצעים והטבות התקשרו 0546-310-155

איפה ניתן להצטלם לצילומי משפחה?

– בסטודיו PhosT – הסטודיו, שנמצא בפתח תקווה, מלא באביזרים מגניבים, ציוד מקצועי וחדר הלבשה פרטי. היתרון בצילום בסטודיו הוא האור והתאורה המכוונת, מגוון האביזרים והאווירה הנוחה, שמתאימים לכל הגילים.

– אם המשפחה גדולה מ-5 אנשים, נצא לסטודיו ביפו, שהוא יותר מרווח ונגיש.

– בבית הלקוח – שם אין צורך בנסיעה, ואפשר לנצל אירוע משפחתי לאיסוף של כל המשפחה.

– בטבע, לבחירתכם פארק, ים או רחובות העיר. במקרה הזה אין הגבלת מקום, יש נופים מדהימים ומקומות למשחקים, והצילום נעשה בתנאים טבעיים.

מה זה כולל?

– לפני יום הצילומים נדבר ונחליט יחד על הסגנון ואופי הצילום, אפשר לחשוב על הפקה מסוגננת.

– הצילומים נמשכים מינימום חצי שעה בסטודיו ומינימום שעה מחוץ לסטודיו.

– אפשר להביא חיות מחמד אהובות, בתיאום מראש.

– אתם תקבלו על דיסק את כל התמונות שצולמו, וחלק מוסכם מהתמונות לאחר עיבוד פוטושופ.

– ניתן להזמין אלבום דיגיטלי מעוצב ומודפס על נייר פוטו איכותי בגדולים שונים או הגדלות על נייר / קנבס או זכוכית.

טיפים לצילום משפחה:

– כדאי להביא הרבה בגדים להחלפה, כך שנוכל לבחור במקום מה מתאים יותר.

– אם יש לכם פנטזיה מיוחדת, שתפו אותנו וננסה ביחד להגשים אותה על התמונות.

– תמונות משפחה באלבום או הגדלות יכולות להיות מתנה מושלמת לסבא וסבתא.

לגלריה…

צילום בוק בת/בר מצווה

צילום בוק – לבנות ובנים שהגיעו לגיל מצווה

גיל מצווה – הגיל שמסמל מעבר מילדות לבגרות. בגיל הזה לילדים שלכם כבר יש מה לומר, הם כבר פיתחו כמה פנטזיות שהם רוצים לממש, יש להם כבר סגנון ותחומי עניין. אתם עוד רוצים לראות בהם ילדים, והם כבר מוכנים להיות כוכבי רוק, דוגמני-על, שחקנים, רופאים, ציירים… ואתם, ביום החגיגי הזה, יכולים לתת להם להגשים את החלום ליום אחד, בבוק מדליק. אנחנו בסטודיו PhosT אוהבים במיוחד להקשיב לנוער, כי הרעיונות שלהם מדליקים ואמיצים, ולנו יש את כל הכלים שבעזרתם נוכל להוציא לאור את הפנטזיות שלהם. צילומי סטודיו מתמקדים בדוגמן, מבליטים אותו ואת כל השונה והייחודי שבו. צילום זו הבמה שתאפשר להם להגשים את עולמם הפנימי, להיפתח, לראות מה באמת הם אוהבים. גם הביישנים שבחבורה ייצאון הכי יפים שיש, ובסוף הצילומים לא ירצו להפסיק. להצעת מחיר והזמנת בוק לבת מצווה או בר מצווה, התקשרו 0546-310-155

לגלריה תמונות..
לצילום אירועים בת/בר מצווה…

איפה ומה מצלמים לבוק בת/בר מצווה

– ניתן לערוך את הצילומים בסטודיו PhosT שממוקם בפתח תקווה, ומלא באביזרים וברעיונות כיפיים, או בכל לוקישין בטבע במרכז הארץ.

– לצילום בוק בת מצווה, ניתן להזמין מאפרת מקצועית. אנחנו ניתן לכם מספר המלצות במועד ההזמנה.

– כדאי לחשוב על הפקה מסוגננת או להדגיש תחביב – חוגים, מוזיקה, ספורט או כל דבר שהילדה או הילד אוהבים.

– יום הצילומים הוא יום כיף אמיתי שמרוכז סביב ילדכם עם מטרה אחת ויחידה – לקבל תמונות מדהימות שכולכם תשמחו בהן ותשוויצו בהן.

– את כל התמונות שצולמו תקבלו על דיסק לאחר סינון ותיקון כללי, ומספר תמונות שיסוכמו מראש יעברו עיבוד פוטושופ מוקפד יותר.

– ניתן ליצור מבחר אלבומי דיגיטליים בגדולים שונים וכריכות עם עמודי חתימות לאורחים, לפי תקציב (גדולים 20-30/30-30/30-40, כריכת דמוי עור או תמונה, החל מ-24 עמודים ).

בוק בת מצווה באלבום דיגילי

– ניתן ליצור וידאו קליפ ערוך, עם תסריט אישי סגור מראש, שתוכלו להציג באירוע.

צילום ילדים

מה צריך לדעת על צילום ילדים ?

י

מה צריך לדעת על צילום ילדים?

ילדים גדלים כל כך מהר, משתנים כל כך מהר וזזים כל כך מהר – כך שזה באמת אתגר לתפוס תמונה שתבטא את הרגעים המיוחדים, ההבעות הקסומות והמחוות הממיסות. אבל בדיוק בזה אנחנו מתמחים, ואנחנו נעשה הכול כדי שהסבתות יקשטו כל הקירות בפורטרטים מדהימים, כי לא יוכלו לבחור רק אחד. צילום ילדים מקצועי בסטודיו PhosT יעניק לכם מזכרת לכל תקופה בחייכם ובחיי ילדיכם, תמונות שישמרו באלבום משפחתי למשך דורות. אם זה צילומי ניו-בורן, צילומים באירועים או ביומיום, וכמובן צילומי סמאש קייק ליום הולדת שנה, שזו הזדמנות מעולה גם להתלכלך, גם לאכול הרבה סוכר וגם ליהנות מצילום ילדים במצבים אחרים. צלמת הילדים הכי סובלנית שפגשתם מזמינה אתכם להתקשר 0546-310-155 להזמנת מקום.

איפה ניתן להצטלם?

– בסטודיו PhosT יש לנו אביזרים מגניבים לצילום ילדים, ציוד מקצועי וחדר הלבשה פרטי. יתרון הצילום בסטודיו הוא האור והתאורה המכוונת, מגוון האביזרים והאווירה הנוחה לילדים – מתאים לכל הגילים מגיל חודש ועד 11 שנים.

– בבית הלקוח. היתרון בצילום ביתי הוא שמדובר בסביבה המוכרת לילדיכם, שבה הם מרגישים הכי חופשיים ונינוחים, וכמו כן, אין צורך בנסיעה.

– בטבע, לבחירה פארק/ ים/רחובות העיר. היתרונות כאן הם במגוון, בנופים או בסביבה משתנה, במקומות למשחקים, ובצילום בתנאים טבעיים.

מה כולל צילום ילדים?

– לפני יום צילומים נדבר ונחליט יחד על הסגנון ואופי הצילום, אפשר לחשוב על הפקה מסוגננת.

– הצילומים יכולים לארוך בין חצי שעה לשעתיים, בהתאם לסגנון, למיקום ולמצב רוח של הילד.

– הורים יכולים להצטרף לתמונות, ואפשר גם להביא חיות מחמד אהובות.

– בסוף התהליך תקבלו דיסק עם כל התמונות שצולמו וחלק מוסכם מהתמונות לאחר עיבוד פוטושופ.

– ניתן להזמין אלבום דיגיטלי מעוצב ומודפס על נייר פוטו איכותי בגדולים שונים.

טיפים מצלמת הילדים, נטשה קופרמן:

– נכון שילדים לא צריכים פוטושופ כדי להיות יפים, אנו מלטשים תמונה כללית למטרות אמנותיות.

– כדאי להביא הרבה בגדים להחלפה, כך נוכל לבחור במקום מה מתאים יותר.

– אם יש לכם פנטזיה מיוחדת, שתפו אותנו וננסה ביחד להגשים אותה על התמונות.

– אם אתם מעוניינים להשתמש בתמונות לסוכנות דוגמנות, מומלץ לציין את זה מראש.

– תמונות ילדים באלבום או הגדלות יכולה להיות מתנה מושלמת לסבא וסבתא.

לגלריה…

צילומי ניו בורן

טיפים על צילום תינוקות (ניו בורן)

כשאדם חדש בא לעולם, אנחנו, בסטודיו PhosT שמחים לתת לו את הבמה. ילדים גדלים כל כך מהר, משתנים כל כך מהר וזזים כל כך מהר, שזה אתגר אמיתי ליצור תמונה שתקפיא את הרגע הנכון והמיוחד. צילומי ניו בורן מקצועיים בסטודיו PhosT יעניקו לכם מזכרת מרגשת מכל תקופת חיים של ילדיכם, תמונות שישמרו באלבום המשפחתי למשך דורות. נעשה הכול כדי שהסבתות יקשטו את כל הקירות בפורטרטים מדהימים, מכיוון שלא יוכלו לבחור רק אחד. מדובר בימים של קסם שהם חד פעמיים ובלתי ניתנים לשחזור, ולכן חשוב לשמור חלק מהקסם הזה בתוך מסגרת. כשאתם בעצמכם עוד לא מאמינים שזה קרה, שמעכשיו אתם הורים לנצח; כשהעור עוד מקומט והעיניים רוב הזמן עצומות – אל תשכחו לדאוג שיישארו לכם תמונות מרגשות מהבייבי שלכם – תמונות שירגשו אתכם לכל החיים, וירגשו אותו ואותה כשהם יגדלו, ואפילו את הילדים שלהם, כשהם יגיעו.

ואם אתם מחפשים צלמת שתדע ללחוץ על הכפתור בדיוק ברגע הנכון – הגעתם למקום הנכון. אני אעשה הכול בכדי להדגיש כמה זה מדהים ומיוחד, כל פעם מחדש, כשאדם חדש נולד. אין הורה שלא יודע את זה, ואיתי תוכלו גם להנציח את הרגעים המופלאים האלה.

איפה מצלמים תינוקות?  מה כוללים צילומי ניו בורן?  מה מיוחד כל כך בצילומי ניו בורן ? כמה עולה לצלם תינוקות?  תתקשרו 0546-310-155

חסידה נחתה על גג ביתכם והתברכתם בתינוק מקסים חדש – מזל טוב ובשעה טובה! זה אומר שמהיום אתם תאהבו, תחבקו, תנשקו, תלטפו, תעניקו, תחתלו, תרדימו, תלמדו, תחנכו, תפנקו, תקשיבו, תתייחסו, תתמודדו ותרצו לזכור ולהנציח כל רגע מחייו. ואיך עושים את זה? באמצעות צילומים מקסימים, שישמרו עבורכם רגעים מקסימים. בתחום צילום הילדים יש מקום מיוחד לצילומי תינוקות (Newborn) בימים הראשונים בחייהם. מיד לאחר לידתם הם קסומים במיוחד, עדינים עד דמעות, עדיין עטופים בהילה שלא מהעולם הזה. אנחנו מוצעים לכם צילום מקצועי, מתחשב ובטוח למלאכים שלכם.

איפה מצטלמים?

– עד שלוש שעות בסטודיו PhosT בפ"ת – המחיר החל מ-800 שח.

– עד שלוש שעות צילומים בבית הלקוח. – המחיר החל מ-1200 שח

באיזה גיל מצלמים ניו-בורן?

– אנחנו מדברים על צילום של קטנטנים ממש, עד גיל חודש, ועדיף אפילו בגיל 5-14 יום. בזמן הזה השינה של הקטנטנים עמוקה מאוד וזה מאפשר לנו לבצע את הצילום בצורה המיטבית. חשוב לזכור שזו תקופה מאוד קצרה, ולכן מומלץ לתאם צילומים כחודשיים לפני תאריך הלידה המשוער.

–  ואל תדאגו מדברים כמו פצעי לידה, נקודות חן, עור שקוף וכד' – התמונות הנבחרות יעברו עיבוד ונרטש את המקומות הבעייתיים.

האם צילומי תינוקות בגיל מוקדם כל כך לא מזיקים?

– סרקתי את האינטרנט בנושא הזה ולא מצאתי עובדות או כתבות חד-משמעותיות. ההזהרות שראיתי מכוונות בעיקר ל"מבזקים נמוכים" המובנים בתוך המצלמה – ואלה נמצאים דווקא במצלמות הקומפקט הפשוטות, ולא במצלמות המקצועיות, מכיוון שבהן לא ניתן לשלוט על חוזק המבזק וכיוון האור. בנוסף מדובר על חשיבות שמירת הפלאש במרחק של לפחות מטר מעיני התינוק. תאורת הסטודיו, על אף שהיא חזקה יותר ממבזק בודד של מצלמה, היא מפוזרת ורכה יותר בגלל המרחקים השונים ושיטות התאורה המגוונות (מטריות, רפלקטורים וסופטבוקסים), וכמובן, מרוחקת מספיק מעיני התינוק.

חשוב לי לציין שאני קשובה לדאגות ההורים, שנוטים תמיד לזהירות יתר בכל הקשור לילדיהם, ומבינה אותם. לכן אני תמיד מכינה סט מושלם לפני הפעלת מבזקים, מעבירה סטים מהירים ונותנת הפסקות רבות לדוגמן הקטן. בנוסף, בתקופת ה"ניו-בורן", רוב הזמן הקטנטנים ישנים שינה עמוקה ושלווה בזמן הצילומים, ועיניהם סגורות. במקרים החריגים שבהם הילד לא נרדם או מגיב באופן שלילי להבזקות אור, אני אצלם באור קבוע, בסגנון אמנותי, בשחור לבן, ללא מבזקים כלל.

האם עלינו להביא משהו?

–  תינוקות וילדים קטנים מקסימים בעירום. יש לנו אביזרים נלווים, אבל אם יש לכם תלבושות מתוקות, כובעים ונעליים שסבתא קנתה, או כל אביזר שחשוב לכם, אתם מוזמנים להביא אותם איתכם לצילומים.

מה יקרה אם הילד יבכה ולא ישתף פעולה?

– כל מי שתינוק נכנס לחייו מבין שלתינוקות יש קצב חיים משלהם, ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו בסבלנות לצרכים שלהם. אנחנו, בסטודיו, יודעים שלא ניתן לשכנע אותם להיות דוגמנים לפי רצוננו וכל מה שנשאר הוא לחכות להסכמתם. אז אנחנו יוצרים אווירה נעימה, רגועה ונוחה, מחכים לשיתוף הפעולה שלהם וקשובים כל הזמן כדי לתפוס בתמונה את הרגעים הנכונים והמרגשים במיוחד. סטודיו PhosT מאובזר בצעצועים, בדים ושמיכות רכות, אביזרים שונים ובגדי תינוקות מיוחדים. אנו מקדישים 3 שעות כדי לא להלחיץ ולמהר, שיהיה זמן להנקה, להרגעה ולמנוחה.

מי יכול להשתתף בצילומי ניו בורן?

– הרבה פעמים עולה השאלה האם אחים ואחיות יכולים להיכנס לתמונה, או סבתא וסבא, או אימא ואבא? אז חשוב לנו להדגיש, שסט הצילומים מרוכז סביב התינוק, במיוחד כשמדובר בניו-בורן. לצילום רגיל, ללא הפקה, בני משפחה יכולים להיכנס לתמונות בודדות (עד 4 איש לתמונה) ללא תוספת תשלום.

לגלריה…

צילומי הריון

PhosT בהריון -מה צריכים לדעת על צילומי הריון

בבדרך כלל אנשים נוטים להסתיר את הבטן בעזרת ידיים, חגורות, חולצות רחבות ופוטושופ, אבל את עכשיו במצב הפוך עם יתרון ענק! כשאת בהיריון, הבטן הגדולה והיפה שלך היא מרכז העניינים, ואנחנו נעשה הכל בכדי להדגיש את הקסם שלה. צילום הריון מקצועי בסטודיו PhosT יעניק לך מזכרת של תקופת הקסם, שבעתיד תוכלי להראות גם למלאך שלך. בוק היריון יכול לכלול גם צילומי משפחה, כדי להראות לקטן כמה חיכיתם לו וכמה נישקתם אותו כשהוא עוד הסתתר בבטן של אימא. את פעימות הלב של הקטן רק את יכולה לשמוע קרוב ללבך, אבל את הימים הקסומים האלו אפשר להנציח בתמונות מקסימות ולחלוק עם כל אהובייך. להצעת מחיר לצילומי הריון תתקשרו 0546-310-155

המלצות מצלמת היריון, נטשה קופרמן:

אז מתי מצטלמים לבוק היריון?

– מומלץ לעשות צילומי היריון בין שבוע 28 ל-36.

איפה ניתן להצטלם לבוק היריון?

– צילומי סטודיו – צילום בוק היריון נעשה בסטודיו PhosT  בפתח תקווה, באווירה אינטימית, נעימה ונוחה,  עם ציוד מקצועי וחדר הלבשה פרטי.

– צילום בטבע – צילום היריון בטבע, כשיש תנאים לכך, יוסיף נופים רומנטיים וטבעיים לתמונות ההיריון שלך. הלוקיישן לבחירתכם – זה יכול להיות פארק, חוף הים, אורבן סטייל – רחובות העיר, או כל מקום מעניין אחר שיעלה בדעתכם.

– צילום ביתי – בביתכם. אם יש לכם בית שאתם רוצים להשוויץ או לשמור לעצמכם זיכרונות ממנו, אם יש פינות שמדגישות אתכם, שאתם אוהבים במיוחד, זו האופציה שמתאימה לכם.

מה כוללים צילומי היריון?

– לפני יום צילומים נדבר ונחליט יחד על הסגנון ואופי הצילום.

– אפשר להזמין מאפר/ת מקצועית, מעצב שיער, סטייליסט.

– הצילומים יכולים להימשך בין חצי שעה ל-3 שעות, בהתאם לסגנון, למיקום ולכמות מעצבים.

– ניתן לצרף לצילומים בן/בת זוג וילדים.

– בסוף התהליך תקבלו דיסק עם כל התמונות שצולמו וחלק מוסכם מהתמונות לאחר עיבוד פוטושופ.

– ניתן להזמין אלבום דיגיטלי מעוצב ומודפס על נייר פוטו איכותי.

טיפים לצילום היריון:

– לכל אישה בהיריון בולט פס טבור, אין מה להתבייש. אם תרצו, בתמונות הנבחרות נפעיל פוטושופ.

– כדאי להביא הרבה בגדים להחלפה, כך שנוכל לבחור במקום מה מתאים יותר.

– לא לשכוח נעליים, אפילו עקבים. רק לכמה תמונות, לא ניתן לך לסבול יותר מדי בשביל היופי.

לגלריה…