צילום בוק בת/בר מצווה

צילום בוק – לבנות ובנים שהגיעו לגיל מצווה

גיל מצווה – הגיל שמסמל מעבר מילדות לבגרות. בגיל הזה לילדים שלכם כבר יש מה לומר, הם כבר פיתחו כמה פנטזיות שהם רוצים לממש, יש להם כבר סגנון ותחומי עניין. אתם עוד רוצים לראות בהם ילדים, והם כבר מוכנים להיות כוכבי רוק, דוגמני-על, שחקנים, רופאים, ציירים… ואתם, ביום החגיגי הזה, יכולים לתת להם להגשים את החלום ליום אחד, בבוק מדליק. אנחנו בסטודיו PhosT אוהבים במיוחד להקשיב לנוער, כי הרעיונות שלהם מדליקים ואמיצים, ולנו יש את כל הכלים שבעזרתם נוכל להוציא לאור את הפנטזיות שלהם. צילומי סטודיו מתמקדים בדוגמן, מבליטים אותו ואת כל השונה והייחודי שבו. צילום זו הבמה שתאפשר להם להגשים את עולמם הפנימי, להיפתח, לראות מה באמת הם אוהבים. גם הביישנים שבחבורה ייצאון הכי יפים שיש, ובסוף הצילומים לא ירצו להפסיק. להצעת מחיר והזמנת בוק לבת מצווה או בר מצווה, התקשרו 0546-310-155

לגלריה תמונות..
לצילום אירועים בת/בר מצווה…

איפה ומה מצלמים לבוק בת/בר מצווה

– ניתן לערוך את הצילומים בסטודיו PhosT שממוקם בפתח תקווה, ומלא באביזרים וברעיונות כיפיים, או בכל לוקישין בטבע במרכז הארץ.

– לצילום בוק בת מצווה, ניתן להזמין מאפרת מקצועית. אנחנו ניתן לכם מספר המלצות במועד ההזמנה.

– כדאי לחשוב על הפקה מסוגננת או להדגיש תחביב – חוגים, מוזיקה, ספורט או כל דבר שהילדה או הילד אוהבים.

– יום הצילומים הוא יום כיף אמיתי שמרוכז סביב ילדכם עם מטרה אחת ויחידה – לקבל תמונות מדהימות שכולכם תשמחו בהן ותשוויצו בהן.

– את כל התמונות שצולמו תקבלו על דיסק לאחר סינון ותיקון כללי, ומספר תמונות שיסוכמו מראש יעברו עיבוד פוטושופ מוקפד יותר.

– ניתן ליצור מבחר אלבומי דיגיטליים בגדולים שונים וכריכות עם עמודי חתימות לאורחים, לפי תקציב (גדולים 20-30/30-30/30-40, כריכת דמוי עור או תמונה, החל מ-24 עמודים ).

בוק בת מצווה באלבום דיגילי

– ניתן ליצור וידאו קליפ ערוך, עם תסריט אישי סגור מראש, שתוכלו להציג באירוע.