מוגן: תערוכת צילום "עוברות ושוות"

התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

The World Bodypainting Festival

תיעוד הפקה של צלם לאון סוקולצקי בפסטיבל בין לאומי של בודי ארט שנערך כל שנה באוסטריה

צילומי עירום

יש אנשים ששואלים: "למה להתפשט?", אבל אם אתם פה, אתם יודעים למה רציתם צילומי עירום ♠

מאז ומתמיד אנשים מתעניינים בעירום, נמשכים לגוף עירום, מציירים אותו, מפסלים אותו וכמובן מצלמים. בנוסף למיניות ולרצון לראות את הנסתר, עירום מתקבל על ידינו כפתיחות נפשית, גם אם זה בעירום אמנותי וגם אם זה עירום פרובוקטיבי. האדם העירום הנמצא מולנו נראה נקי, ללא פחד, ללא בושה, ואלו התחושות שחסרות לנו בחיי היומיום בתקשורת עם אחרים. צילומי עירום מחזקים את הביטחון העצמי שלנו, ומזרימים חיים לזוגיות. להצעת מחיר תתקשרו עכשיו 0546-310-155 

לגלריה…

סטודיו PhosT לצילומי ארוטיקה ועירום בהתאמה אישית

– בהתחלה נקדיש זמן להכיר זה את זה. אתם/ן תספרו לי מה מטרת הצילום – לחוות ולהקפיא כמה רגעים יפים עבור הגוף שלכם, תרפיה לנשמה וחיזור הביטחון העצמי, הפתעה לבן/בת זוג, מתנה נועזת, שימוש פרטי, או כל סיבה אחרת. אני ארצה לשמוע כל מה שיש לכם לומר, כי זה משהו יעזור לי להתכוונן לסגנון הצילום וליטוש התמונות.

מאוד חשוב שתסבירו לי עד כמה אתם/ן מוכנים/ות להתפשט ולהיחשף בתמונה, כי אזורים שונים בגוף ניתן להסתיר גם בעזרת תאורה שמכוונת נכון וגם על ידי ריטוש אומנותי. הצבת גבולות והגדרה של מה תרצו לקבל כתוצאה סופית יעזרו לכם/ן להרגיש חופשיים וכך לקבל תוצאה מיטבית.

– צילום עירום כרוך לא רק בחשיפה של הגוף. מדובר גם בהצצה לעולם האינטימי שלנו, עולם של פנטזיות, יצרים וסודות. מכיוון שלקוחות הסטודיו הינם אנשים פרטיים המגיעים להצטלם באופן פרטי, אני רואה זאת כמחויבות עליונה להגן על פרטיותכם, ולא למסור את הצילומים לצד שלישי או לפרסם אותם ללא אישור מפורש מכם.

– תרגישו נוח להתקשר ולשאול, לפרט את הפנטזיה ולזרום בצילומי עירום.

– צילומי עירום מיועדים לנשים, גברים וזוגות.

צילומי עירום לגבר צילום נשים

מה צריך כדי שהצילומים יצאו טובים ונעימים?

– זמן –  הצילומים צריכים להיעשות באווירה נעימה ובלי לחץ, ולכך נחוץ זמן. למודל צריך זמן  להירגע ולהרגיש נוח והצלם/ת  צריכ/ה זמן כדי להכיר את המודל ולזרום איתה או איתו. לכן קחו בחשבון עד שעתיים לסט צילומים בסטודיו PhosT, באווירה נוחה ואינטימית. יש אפשרות גם לצרף אדם נוסף.

– חשוב להגדיר את רמת החשיפה הרצויה, לכן נגיע להסכם ברור על כך.

צילום עירום אומנותי