צילומי ניו בורן

טיפים על צילום תינוקות (ניו בורן)

כשאדם חדש בא לעולם, אנחנו, בסטודיו PhosT שמחים לתת לו את הבמה. ילדים גדלים כל כך מהר, משתנים כל כך מהר וזזים כל כך מהר, שזה אתגר אמיתי ליצור תמונה שתקפיא את הרגע הנכון והמיוחד. צילומי ניו בורן מקצועיים בסטודיו PhosT יעניקו לכם מזכרת מרגשת מכל תקופת חיים של ילדיכם, תמונות שישמרו באלבום המשפחתי למשך דורות. נעשה הכול כדי שהסבתות יקשטו את כל הקירות בפורטרטים מדהימים, מכיוון שלא יוכלו לבחור רק אחד. מדובר בימים של קסם שהם חד פעמיים ובלתי ניתנים לשחזור, ולכן חשוב לשמור חלק מהקסם הזה בתוך מסגרת. כשאתם בעצמכם עוד לא מאמינים שזה קרה, שמעכשיו אתם הורים לנצח; כשהעור עוד מקומט והעיניים רוב הזמן עצומות – אל תשכחו לדאוג שיישארו לכם תמונות מרגשות מהבייבי שלכם – תמונות שירגשו אתכם לכל החיים, וירגשו אותו ואותה כשהם יגדלו, ואפילו את הילדים שלהם, כשהם יגיעו.

ואם אתם מחפשים צלמת שתדע ללחוץ על הכפתור בדיוק ברגע הנכון – הגעתם למקום הנכון. אני אעשה הכול בכדי להדגיש כמה זה מדהים ומיוחד, כל פעם מחדש, כשאדם חדש נולד. אין הורה שלא יודע את זה, ואיתי תוכלו גם להנציח את הרגעים המופלאים האלה.

איפה מצלמים תינוקות?  מה כוללים צילומי ניו בורן?  מה מיוחד כל כך בצילומי ניו בורן ? כמה עולה לצלם תינוקות?  תתקשרו 0546-310-155

חסידה נחתה על גג ביתכם והתברכתם בתינוק מקסים חדש – מזל טוב ובשעה טובה! זה אומר שמהיום אתם תאהבו, תחבקו, תנשקו, תלטפו, תעניקו, תחתלו, תרדימו, תלמדו, תחנכו, תפנקו, תקשיבו, תתייחסו, תתמודדו ותרצו לזכור ולהנציח כל רגע מחייו. ואיך עושים את זה? באמצעות צילומים מקסימים, שישמרו עבורכם רגעים מקסימים. בתחום צילום הילדים יש מקום מיוחד לצילומי תינוקות (Newborn) בימים הראשונים בחייהם. מיד לאחר לידתם הם קסומים במיוחד, עדינים עד דמעות, עדיין עטופים בהילה שלא מהעולם הזה. אנחנו מוצעים לכם צילום מקצועי, מתחשב ובטוח למלאכים שלכם.

איפה מצטלמים?

– עד שלוש שעות בסטודיו PhosT בפ"ת – המחיר החל מ-800 שח.

– עד שלוש שעות צילומים בבית הלקוח. – המחיר החל מ-1200 שח

באיזה גיל מצלמים ניו-בורן?

– אנחנו מדברים על צילום של קטנטנים ממש, עד גיל חודש, ועדיף אפילו בגיל 5-14 יום. בזמן הזה השינה של הקטנטנים עמוקה מאוד וזה מאפשר לנו לבצע את הצילום בצורה המיטבית. חשוב לזכור שזו תקופה מאוד קצרה, ולכן מומלץ לתאם צילומים כחודשיים לפני תאריך הלידה המשוער.

–  ואל תדאגו מדברים כמו פצעי לידה, נקודות חן, עור שקוף וכד' – התמונות הנבחרות יעברו עיבוד ונרטש את המקומות הבעייתיים.

האם צילומי תינוקות בגיל מוקדם כל כך לא מזיקים?

– סרקתי את האינטרנט בנושא הזה ולא מצאתי עובדות או כתבות חד-משמעותיות. ההזהרות שראיתי מכוונות בעיקר ל"מבזקים נמוכים" המובנים בתוך המצלמה – ואלה נמצאים דווקא במצלמות הקומפקט הפשוטות, ולא במצלמות המקצועיות, מכיוון שבהן לא ניתן לשלוט על חוזק המבזק וכיוון האור. בנוסף מדובר על חשיבות שמירת הפלאש במרחק של לפחות מטר מעיני התינוק. תאורת הסטודיו, על אף שהיא חזקה יותר ממבזק בודד של מצלמה, היא מפוזרת ורכה יותר בגלל המרחקים השונים ושיטות התאורה המגוונות (מטריות, רפלקטורים וסופטבוקסים), וכמובן, מרוחקת מספיק מעיני התינוק.

חשוב לי לציין שאני קשובה לדאגות ההורים, שנוטים תמיד לזהירות יתר בכל הקשור לילדיהם, ומבינה אותם. לכן אני תמיד מכינה סט מושלם לפני הפעלת מבזקים, מעבירה סטים מהירים ונותנת הפסקות רבות לדוגמן הקטן. בנוסף, בתקופת ה"ניו-בורן", רוב הזמן הקטנטנים ישנים שינה עמוקה ושלווה בזמן הצילומים, ועיניהם סגורות. במקרים החריגים שבהם הילד לא נרדם או מגיב באופן שלילי להבזקות אור, אני אצלם באור קבוע, בסגנון אמנותי, בשחור לבן, ללא מבזקים כלל.

האם עלינו להביא משהו?

–  תינוקות וילדים קטנים מקסימים בעירום. יש לנו אביזרים נלווים, אבל אם יש לכם תלבושות מתוקות, כובעים ונעליים שסבתא קנתה, או כל אביזר שחשוב לכם, אתם מוזמנים להביא אותם איתכם לצילומים.

מה יקרה אם הילד יבכה ולא ישתף פעולה?

– כל מי שתינוק נכנס לחייו מבין שלתינוקות יש קצב חיים משלהם, ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו בסבלנות לצרכים שלהם. אנחנו, בסטודיו, יודעים שלא ניתן לשכנע אותם להיות דוגמנים לפי רצוננו וכל מה שנשאר הוא לחכות להסכמתם. אז אנחנו יוצרים אווירה נעימה, רגועה ונוחה, מחכים לשיתוף הפעולה שלהם וקשובים כל הזמן כדי לתפוס בתמונה את הרגעים הנכונים והמרגשים במיוחד. סטודיו PhosT מאובזר בצעצועים, בדים ושמיכות רכות, אביזרים שונים ובגדי תינוקות מיוחדים. אנו מקדישים 3 שעות כדי לא להלחיץ ולמהר, שיהיה זמן להנקה, להרגעה ולמנוחה.

מי יכול להשתתף בצילומי ניו בורן?

– הרבה פעמים עולה השאלה האם אחים ואחיות יכולים להיכנס לתמונה, או סבתא וסבא, או אימא ואבא? אז חשוב לנו להדגיש, שסט הצילומים מרוכז סביב התינוק, במיוחד כשמדובר בניו-בורן. לצילום רגיל, ללא הפקה, בני משפחה יכולים להיכנס לתמונות בודדות (עד 4 איש לתמונה) ללא תוספת תשלום.

לגלריה…