בוק לגברים

"בוק" לגברים מתאים גם לדוגמנים ושחקנים שרוצים ליצור פורטפוליו עבור סוכנויות לפי סטנדרט, וגם כבוק אישי לגבר, שיספק לו תמונות פרופיל לרשתות חברתיות, בלוגים ואתרי הכרויות. כמו "בוק" לנשים, גם צילום גברים דורש זמן וידע, ציוד טוב, התאמה לסגנון, אווירה נוחה. בצילומי גברים מומלץ מאוד לשלב צילומי סטודיו ותמונות טבעיות בחוץ. ואם חשבתם שגברים לא אוהבים להצטלם או מצטלמים פחות אז אתם לא באמת מכירים גברים… אתם מזמנים להתרשם בגלריה מצילומים מתוך "בוקים" אישיים, תמונות פרופיל מקצועיות וכן בוק דוגמנות של גברים.
תקשרו כבר עכשיו 0546-310-155 להזמנת מקום.

לגלריה…

העולם הפך להיות דיגיטלי וחיינו עוברים באינטרנט, ברשתות חברתיות ובבלוגים אישיים. לגברים שפעילים ומעורבים בחיים דיגיטלים או בתקשורת מסחרית באמצעות האינטרנט, חשוב שתהיינה תמונות נכונות, ייצוגיות. הסטודיו שלנו מציע לגברים לא רק צילומים איכותיים, אלא גם אפשרות ליצור דמות מאפיינת ויחודית. במיוחד אם אתם רוצים להגיש מועמדות לסוכנות דוגמנות, חשוב להשקיע בבוק ברצינות ולבחור צלם שמתמצא בתחום ומכיר את דרישות הסוכנויות ואת הלוקים שהן מחפשות.

– צילומי גברים בסטודיו PhosT בפתח תקווה, תמיד באווירה אינטימית נעימה ונוחה.

– ציוד מקצועי וחדר הלבשה פרטי.

– בבוק גברים מומלץ במיוחד לשלב צילומי חוץ באזור מרכז/השרוןץ

– ניתן להחליף סטים של בגדים או סצנות צילום (כמות סטים מוסכמת מראש).

– אתם תקבלו את כל התמונות שצולמו לאחר סינון ותיקון כללי, וחלק מוסכם לאחר ריטוש מקצועי פוטושופ.

– גם לבוק גברים ניתן להזמין מאפרת (מנוסה באיפור לגבר) או סטייליסטית מקצועית לבניית לוקים.

– אפשר להזמין גם ספר דיגיטלי מודפס עם התמונות הנבחרות.

לכל שאלה נוספת או התייעצות בנושא, אנא צרו קשר ואנחנו נסביר הכול ונתאים את הצילומים שיעשו בשבילכם את העבודה הנכונה למטרות שלכם.