צילומי טראש

צילומי טראש דה דרס או סיפור אהבה  – מה יותר מדבר אליכם?

לא חייבים להתחתן בשביל לעשות משהו כיפי ביחד. מספיק שאתם מאוהבים ובא לכם לחגוג את זה – האור שבלב כבר יאיר את התמונות ואי אפשר ליהיה להוריד מהן את העיניים. בשביל הצילומים, נצא לטיול רומנטי במקום שמשתלב עם מצב הרוח שלכם, ולאט לאט, בלי לחץ, נצלם את סיפור אהבה שלכם או נרביץ צילומי טראש דה דרס. אם אתם זוג שמתחתן – וגם אם לא – אפשר לעשות מהתמונות אלבום דיגיטלי מדהים או אלבום חתימות ליום החתונה. אפשר גם להכין מצגת עם הצילומים, שתוכלו להקרין במהלך האירוע. להצעת מחיר והזמנה תתקשרו 0546-310-155

טיפים לצילומי רווקות:

– צילומי טראש זה הרס מוחלט של הבגדים ולכלוך סביבת הצילום, אז תהיו מוכנים ותכינו חברים :). ממש אין צורך בבגדים יוקרתיים לצילומי טראש דה דרס וממש לא כדאי להרוס את שמלת הכלה החלומית שלך. חשוב גם לדעת שלהרוס בגדים אפשר בכל מקום שתבחרו.

– יום הצילומים, בין אם זה טראש ובין אם זה לאב סטורי קלאסי, הוא הזדמנות טובה לאיפור ניסיון, בכדי לראות איך אתם מצטלמים.

– אם אתם לפני החתונה, אז ברור שאם תזמינו את כל החבילה מאותו צלם ( גם צילומי טראש/רווקות וגם יום החתונה ) – זה יצא לכם חסכוני יותר. אבל לפעמים מה שחשוב זה סגנון, ואם ביום החתונה אתם רוצים תמונות נקיות, עדינות וקלסיות, ובצילומי טראש תרצו דווקא משהו מטורף, תבדקו אופציה לצלמים שונים. מצד שני, צילומים לפני החתונה זו גם הזדמנות "להשתפשף" וליצור חיבור נכון עם הצלם לקראת יום החתונה.

– ליום הצילומים אפשר לצרף גם צלם וידאו, ולהפיק קליפ מדהים של כל החוויה.

– הדבר הכי חשוב בצילומי זוגיות זה שאין לחץ. תשחררו הכול, תשכחו מהמצלמה ותנו לעצמכם פשוט להיות חופשיים. כך גם תתנו לצלם לתפוס את הרגעים הכי יפים. אנחנו ביום הזה רוצים ליצור, לעשות אמנות, לעשות כיף!