צילום אופנה וביוטי

צילום אופנה וביוטי

צילומי אופנה מתחלק לכמה נישות: צילום אופנה להפקות אמנותיות, שעובדות כצילומי תדמית למעצבים ומותגים. מתאים למוצרים מובילים ולקומפיין פרסומי.  וצילומי קטלוגים מסחריים, הצגת קולקציה, מגוון דגמים, מתאים לחנויות אינטרנט וקטלוגים מודפסים. צילומי אופנה זה גם צילומי פרסומות למותגי אופנה אקססוריז ותכשיטים. הפקות אופנה יכולים לצלם בכול מקום גם בסטודיו לצילום וגם בכול לוקיישן אחר שבוחרים, היום אין חוקים וגבולות כי מתרה של כל מעצב זה להבליט את המותג לכן תנאי יחיד זה שצלם מבין את מסר, ויחד עם מעצב בוחר קו צילום לכל קולקציה.

צילום ביוטי עבור תעשיית השיער והאיפור – דורש לוק מושלם. זה צילומי פורטרט, שבדרך כלל מצולם בתנאים סטודיו, כי דורש אור מכוון. תמונות ביוטי ועוברות ריטוש עמוק מקצועי בפוטושופ. זה מתאים לתיק עבודות של מאפרים וספרים, כדי ליצור גלריה מוחשית של דמויות ויכולות שלכם.  החל מאיפור כלות ואיפור ערב ועד לעבודות מורכבות בפייס ארט. בנוסף אלו התמונות שניתן להשתמש בהם בכתבות, פרסומות ואתר אינטרנט.

לגלריה…

בודי ארט

בודי ארט- ציור על הגוף האדם, ניתן ליצור דמויות שונות בתיאום מראש, החל מצביעה רגילה ואבסטרקטית ועד לציורים מורכבים וקשים. בצילומי אופנה ובמיוחד בודי ארט והפקות אמנותיות כדי להשתמש בדוגמניות ודוגמנים מקצוענים, כי זה דורש סובלנות, ביטחון וידע להגיש את הדמות.

– יצירת בודי ארט לוקחת משעתיים ועד ל 12 שעות עבודה של צייר/ת
– מגיע עם תפאורה ואביזרים לסט הצילומים המתאימים במיוחד לדמות שיוצרים.
– קיימם מספר סוגי חומרים / צבעים, בהתאם לסוג היצירה ותקציבים, מתאים גם לנשים בהריון.

צילומי אופנה לקטלוגים, אתרי אינטרנט, פורטפוליו לדוגמנים. צילום הפקות אמנותיות זה מימוש של כל פנטזיה. גישה אישית לכל בקשה, תכנון וארגון הפקת צילום.