עיצוב אלבומים דיגיטלים מיוחדים

כמה תמונות יש לך בנייד?

או יתרון של אלבום דיגיטליעיצוב אלבום דיגיטלי

עצרתם פעם לחשוב כמה תמונות יש לכם במחשב, בטלפון הנייד, במדיה החברתית? עשרות? מאות? אלפים אולי?

אז תעצרו רגע ותנסו להיזכר, מתי בפעם האחרונה יצא לכם באמת לשבת ולהסתכל בהן?

לדפדף, לעצור על אחת או על אחרת, להיזכר ברגע שבו היא צולמה, וברגע שלפני, וברגע שאחרי? לחלוק את הרגע הזה עם חבר או חברה, עם אבא או עם בת? זה לא באמת קורה, נכון? יצא לי לחשוב על זה – הקלות הבלתי נסבלת של הלחיצה על הקליק. היום, המציאות הדיגיטלית מאפשרת תיעוד קל של כל שנייה בחיים, ואת מקומו של אלבום התמונות המצהיב של פעם החליף כבר מזמן בהארד-דיסק של המחשב, שהוא בבחינת בור (כמעט) ללא תחתית. וכשאני חושבת על זה, נדמה לי שמשהו הלך לאיבוד במעבר הזה מהפילם לדיגיטלי. משהו בערך של הצילום, הערך הרגשי. קלות הלחיצה הוזילה אותו.

ואני חושבת עוד, שהאלבום הדיגיטלי ( ספר תמונות המעוצב ) הוא תשובה שמחברת את האיכויות של היום עם האיכויות של אז. האלבום הדיגיטלי מאפשר להשתמש באיכויות הצילום וההדפסה, יש לו את החוסן שלא היה לאלבומים הישנים של פעם, ובכל זאת, מעצם היותו אלבום ולא מחסן חשוך בהארד-דיסק,  הוא מאפשר להחזיר לצילום את האיכות הרגשית. כי האלבום הדיגיטלי מאפשר לשבת ולבחור מבין עשרות התמונות של פורים רק שתיים אהובות במיוחד,  ומבין מאות התמונות של הטיול המשפחתי, את העשר הכי משפחתיות, ומבין אלפי התמונות מהסקי בשווייץ, את השלושים הכי יקרות ללבכם.

ואז, יש לכם ביד אלבום, כזה עם דפים שניתן להחזיק ולדפדף בו, באיזה גודל או פורמט שתרצו, עם תמונות באיכות גבוהה, שלא ימהרו להצהיב ולדהות – ואתם מוצאים את עצמכם באמת נזכרים ברגעים יפים ולא נוברים בערימה מייגעת של תמונות. אלבום דיגיטלי זו מתנה נהדרת לעצמכם, ומתנה נהדרת גם לחברים או בני משפחה שאתם רוצים לשמח.

באמת. תנסו ותראו.

 עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי