הרצאה של יועצת אופנה ופסיכולוגית ילנה גלדובסקי

הרצאה של פסיכולוג אופנה

ילנה גלדובסקי מתארחת בפרויקט ReStart

כולם יודעים שנשים אוהבות שופינג, בגדים חדשים, אופנה. אבל בחורה שלא ממש מרוצה מהמראה החיצוני שלה הרבה פעמים פשוט מזניחה את הנושא ומתלבשת איך ש"נוח" לה. במקרים רבים הבגדים נראים כמו איזה שק לא ברור וג'ינס. אין מה לעשות – בארץ קשה למצוא בגד מחמיא למידות גדולות. אבל הבנות מפרויקט רסטארט כבר התחילו לעבוד על המשקל שלהם, המידה התחילה להשתנות וזה זמן מעולה שהם יקבלו גם ידע מורחב על איך כדאי להם להתלבש במראה החדש, מה הצבעים המתאימים להם, איך משלבים צבעים ועוד הרבה נושאים אחרים. לשם כך הזמינה זואי את ילנה גלדובסקי, יועצת אופנה ופסיכולוגית, להעביר לבנות סדנה מרתקת ואותי לתעד את המתרחש. וכמובן שאנחנו צלמנו את ההרצאה עבורכם.

ילנה התחילה בנושאים כלליים הקשורים לאופנה – מה זה צבע, מה השילובים האופטימליים. ולאיזו קבוצת צבעים כל אחד שייכת – חורף, אביב, קיץ, סתיו. היא גם נתנה שיטה לבניית סגנון יחודי לכל אחד. התברר שכשאנחנו הולכים לאיבוד בין כל הבגדים שכבר קנינו ואלו שעדיין לא הספקנו צריך לקודם כל להתאפס. איך עושים את זה? לובשים בגדים "ללא כל סגנון", צבע שחור בלבד, ללא תכשיטים או קישוטים. עוקבים אחרי ערוץ האופנה ומגזינים בנושא, אחרי כמה שבועות מתחילים להכנס לחנויות אבל עדיין לא לקנות. וכך שלב שלב מגיעים להבנה מה הוא הסגנון האישי ואיך לבנות אותו בצורה הכי נכונה.

חוץ מזה ילנה עשתה גם שיעורי בית וכל בחורה קיבלה הדגמה על הסגנון המותאם אישית בשבילה, כולל תכשיטים ונעליים, המלצות על צבעי שיער ותסרוקות ועוד הרבה מידע חיונית למראה החדש שלהן.

היה לי לעונג לצלם את הסדנה כל כך צבעונית במלואו מובן המילא! וגם אני לעצמי רכשתי ידע עצום על הדברים שלא חשבתי עליהם בכלל.

הרצאת סטיילינג

השינויים כבר החלו והפתעה הבאה שזואי הכינה לבנות היא סדנת איפור להשלמת המראה החדש.