משפחה אחד בסטודיו

תכירו את משפחת זהבי

צילום ילדים ומשפחה

צילום משפחה הוא מאוד מיוחד עבורי. אחד הזכרונות החזקים שלי מהילדות היה הפעם שהלכנו עם כל המשפחה לצילומי סטודיו אצל איזה בחור צעיר שלמרות הגיל היה נחשב למקצוען הכי טוב בעיר. כמה צחוקים היו שם! כאיש מקצוע אמיתי הוא לקח הכל ברצינות וניסה לפעול אך ורק לפי הנוהלים. ואנחנו, המשפחה הכי לא ממושמעת, הצלחנו לשגע אותו תוך שניות. מסכן, אני מתארת לעצמי איך הוא סבל – הרי היה לא רק שוט אחד כדי להוציא תמונה מושלמת.

היום הדברים השתנו. מצלמות דיגיטליות, טלפונים חכמים… אנחנו מצלמים אין ספור תמונות ובסוף מגלים שמתוך 1000 תמונות שצילמנו הרוב פשוט לא שווה דבר. זו הסיבה שלמרות כל הקידום הטכנולוגי צילום משפחה בסטודיו נשאר מאוד פופולרי.

בצילומי משפחה אני פוגשת משפחות שונות – מצחיקות, רציניות, גדולות וקטנות, מתפרעות וצנועות. אבל כולם מרתקות. וכל פעם אני מרגישה שאני לא רק מצלמת משפחה, אלא גם מעבירה את סיפור חייהם דרך הצילום. ואני אשמח לשתף אותכם בכמה מהם.

תכירו את משפחת זהבי. אמא מקסימה ומצחיקה, אבא אינטליגנטי ורציני מאוד, שני אחים ,אחות קטנטנה וכלב לברדור מהמם, שכמובן גם הוא חלק מהמשפחה. בנים בונים מגדל מקוביות, הקטנה מנסה לתפס על הפוני שעד היום חשב שהוא כלב, זוג הורים מחובקים… ובכל מבט ובכל תנוחה עובר המסר שלהם – אנחנו אוהבים ומאוד שמחים.

והנה עוד סיפור, עצוב ומרגש . שתי נשים, אחיות, ואבא שלהן. מההכרות הקצרה איתם הבנתי שאבא הוא אדם חולה מאוד והבנות שלו רוצות שתשאר להן תזכורת מהאיש היקר מכל. הרגשתי שהדמעות עומדות לי בעיניים וידעתי שיש עלי אחריות כפולה היום – אם משהו לא ילך בצילומים לא תהיה להם הזדמנות לתקן. ולמרות או אולי בזכות ההתרגשות הרבה הצלחתי לתעד את כל החום ואהבה שהם הקרינו.

ואיזה כיף לעשות צילום משפחה לזוג צעיר! צבע נשפח, כריות נקרעות ונוצות עפות באוויר… להתפרע, להשתגע ולהרגיש חופשי – זה הסיפור שלהם.

אני מזמינה גם אותכם להשתתף בצילום משפחה ולספר את הסיפור האישי והייחודי שלכם!