לוח שנה 2015 מתערוכת צילום עוברות ושוות

לוח שנה "עוברות ושוות"

בנות מלוח שנה

מקווה שכולם כבר שמעו על תערוכה שלי "עוברות ושוות" שמתקרבת מיום ליום. אבל לא בטוחה שאתם יודעים שהפקתי גם לוח שנה, שמרכז 12 עבודות מרכזיות מתוך התערוכה. 12 בנות שהסכימו להשתתף בפרויקט – 12 סיפורים שגרמו לי לחשוב – 12 סצנות שדמיון שלי צייר לי. זה לא היה קל, זה לקח לי זמן ואיזה התרגשות אתמול כבר קיבלתי דוגמית ללוח.

פה זה גם המקום להודות מכל הלב ללאון סוקולצקי המוכשר שלנו, שהתעצבתי בסטודיו שלו, חסרת עונים עם כל הדרישות של ביתי דפוס והוא ברוגע ואהבה  ישב איתי שעות בכדי לבנות את הגרפיקה על פי הדרישות. אני גם אפרגן ואמליץ בחום לב לכל לחברים הצלמים שבאמת רוצים לעשות צד קדימה ומזמן חלמו אל איזה שהיא הפקה מדהימה שגם  ניתן המון ללמוד ולצלם את הדוגמניות המדהימות מול הנופים המרהיבים על גדות ימת באיקל שבסיביר אז בדיוק אותכם לאון סוקולצקי מזמין להטיול לצלמי אופנה  בסיביר

שני דברים טובים לא קוראים ביחד, אז אני בארץ עם תערוכה שלי ואתם בטיול מרתק עם דוגמניות מדהימות מסיביר. אבל כמובן אתם תתחילו לארוז את המזוודות אחרי שתבקרו בתערוכה שלי בערב פתיחה ב- 10/10/2014 ומי יודע אולי בשנה הבא אני אבקר בתערוכה שלכם !
לאון סוקולצקי