דוחן מגנטים לפסטיבלים

פסטיבל בפארק אשכול

מי רוצה מגנט?

פברואר הגיע ואיתו הגשם! לא, בעצם, רק פברואר… הגשם הלך לעיבוד איפשהו בדרך…  לטוב ולרע המזג האוויר השנה מפתיע ובגדול. אני לא זוכרת פברואר חמים ונעים כמו השנה כבר ממזמן אם בכלל. ממש אביב! הכול צומח ופורח! ולהבדיל מחורף ה"רגיל" השנה לא צריך לשבור את הראש כל סופ"ש – מה עושים עם הילדים? ג'ימבורי? קניון? טלוויזיה על הספה? עכשיו זה הזמן לצאת עם כל המשפחה לטבע ולהנות מהרגעים היפיפים של העונה. הפארקים והשמורות מציעות מגוון רחב של פעילויות גם לילדים וגם למבוגרים.

אנו בסטודיו פוסט גם החלטנו השנה לצאת להתאוורר קצת מחוץ לסטודיו ולבקר בפארק אשכול, שמתקיים שם פסטיבל למשפחות בכל שבת פברואר. ובנוסף למצב רוח מעולה ולקוחות כיפים ויפים קיבלנו גם שכנים חמודים ומאוד יצירתיים

כל אחד יכול למצוא פה משהו מעניין. הצגות ילדים, מתנפחים, ליצנים, בלונים וגלידה – והילדים הכי מאושרים בעולם. ילדים מאושרים – גם אמא מאושרת, טוב, גם דוכני קניות טורמים לכך לא מעט. דוכני גדג'טים ואוכל בשפע – וגם אבא כבר לא מצטער שקם מהספה.

ואחרי הכל גם אנחנו כאן! איזה כיף לצלם משפחות מחוץ לסטודיו! שמחים, משוחררים, משתפים פעולה,,, זוגות צעירים, תינוקות, משפחות ענקיות של כמה דורות. וכולם נהנים גם מחויית צילום משפחתי וגם מהמגנט עם התמונה שמקבלים במקום לתזכורת.

והכימיה שנוצרה מהרגעים הראשונים של ההכרות שלי עם המשפחות פשוט הדהים אותי! אנשים הצטלמו, הלכו וחזו, ואיתם עוד חברים, ועוד משפחות! ושבוע לאחר מכן אנשים הגיעו בהמלצה וחיפשו את הדוכן שלנו! איזה מרגש!

ומה אני אגיד לכם – צילומים מחוץ לסטודיו זה אחד הדברים הכיפים שאני כצלמת חווה. אוויר צח, נוף פסטורלי ואנשים שמחים! מה עוד יכולתי לבקש?